FEST Festival 2021: Znamy pierwszych artystów, którzy wystąpią w Chorzowie

Za pięć miesięcy w Chorzowie odbędzie się kolejna edycja FEST Festivalu. Organizatorzy przedstawili właśnie pierwszych artystów, którzy wystąpią w sierpniu w Parku Śląskim.

Krzysztof Szlęzak
Fest festival

Cztery dni muzyki, kilkanaście scen i niesamowita atmosfera. Tegoroczna edycja FEST Festivalu odbędzie się w chorzowskim Parku Śląskim w dniach 11-14 sierpnia 2021 r. Organizatorzy imprezy zapewniają, że wytyczne Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pozwalają na jej organizację.

- Wypracowane przez nas rozwiązania pozwolą na organizację festiwalu w bezpiecznych warunkach. Planujemy między innymi znaczne powiększenie terenu festiwalu oraz zmniejszenie liczby biletów dostępnych w sprzedaży. Trzymamy rękę na pulsie, obserwujemy sytuację i będziemy na bieżąco dostosowywać nasze plany do obecnie obowiązujących restrykcji sanitarnych – tłumaczą organizatorzy FEST Festivalu.

Kto wystąpi na FEST Festival 2021?

Organizatorzy przedstawili już pierwszych artystów, którzy wystąpią na FEST Festival 2021. To jedni z najpopularniejszych na świeci twórców muzyki tanecznej. Tegoroczny line up chorzowskiego festiwalu otwierają: Kygo, Alan Walker, Fisher, Robin Schulz, Purple Disco Machine, Sam Feldt Live, Kungs, Bakermat i Ofenbach.

Pierwszy FEST Festival w Parku Śląskim odbył się dwa lata temu. Wtedy w Chorzowie wystąpili m.in.: Alan Walker, Disclosure czy Jade Smith.

fot. festfestival.pl

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon