FEST Festival 2021. Przedstawiono kolejnych artystów, którzy wystąpią w Parku Śląskim

W sierpniu w Parku Śląskim zaplanowano kolejną edycję FEST Festivalu. Choć dziś jeszcze nie wiadomo czy takie duże imprezy będą się mogły odbywać, to organizatorzy imprezy zaprezentowali kolejnych artystów, którzy wystąpią w Chorzowie.

Krzysztof Szlęzak
Fest festival

Pierwszych artystów, którzy wystąpią na FEST Festivalu w Parku Śląskim w dniach 11 – 14 sierpnia 2021 r. przedstawiono w połowie marca. To jedni z najpopularniejszych na świecie twórców muzyki tanecznej: Kygo, Alan Walker, Fisher, Robin Schulz, Purple Disco Machine, Sam Feldt Live, Kungs, Bakermat i Ofenbach.

Teraz organizatorzy imprezy zaprezentowali kolejnych. Wśród nich są: Nothing But Thieves. Aurora, Tommy Cash, slowthai, The Blaze, Smith & Tell, OIO, Pezet, Kiasmos, sanah czy Princess Nokia.

Czy FEST Festival w Parku Śląskim może się odbyć?

Zgodnie z obecnie obowiązującymi obostrzeniami sanitarnymi taka impreza, jak FEST Festival nie mogłaby się odbyć. Jednak pandemiczne restrykcje będą stopniowo uchlane i do 15 maja będą się mogły obywać imprezy okolicznościowe na zewnątrz z limitem do 25 osób, a od 29 imprezy okolicznościowe wewnątrz z limitem do 50 osób. Jest więc szansa na to, że do połowy sierpnia obostrzenia zostaną na tyle zluzowane, że czterodniowa impreza w Chorzowie będzie się mogła odbyć.

- Wypracowane przez nas rozwiązania pozwolą na organizację festiwalu w bezpiecznych warunkach. Planujemy między innymi znaczne powiększenie terenu festiwalu oraz zmniejszenie liczby biletów dostępnych w sprzedaży. Trzymamy rękę na pulsie, obserwujemy sytuację i będziemy na bieżąco dostosowywać nasze plany do obecnie obowiązujących restrykcji sanitarnych – tłumaczyli w marcu organizatorzy FEST Festivalu.

Pierwszy FEST Festival w Parku Śląskim zorganizowany został 2019 r. W ubiegłym roku z powodu pandemii kornawirusa impreza się nie odbyła.

fot. festfestival.pl

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon