Eventy firmowe nie muszą być nudne! Atrakcje dla dzieci i dorosłych na torze E1GOKART

E1GOKART w Chorzowie należy do ścisłej, europejskiej czołówki halowych torów kartingowych. E1GOKART został otwarty w marcu 2021 r. i oferuje niezapomniane wrażenia dla fanów motosportu. To właśnie na nich czeka nitka o długości 630 metrów, rozciągająca się na dwóch poziomach toru, z różnymi rodzajami nawierzchni, w tym asfaltowej. Co jeszcze wyróżnia tor? Nowe gokarty największego światowego producenta Sodi, profesjonalny system band Xtremebarriers zapewniający najwyższy poziom bezpieczeństwa użytkownikom toru oraz ekologiczne paliwo, które nie przyprawia klientów o ból głowy i mdłości po kilku minutach na torze. Okazuje się, że E1GOKART to także doskonałe miejsce do zorganizowania eventu firmowego. Szczegóły poniżej.

Koniec z nudnymi spotkaniami - wyjątkowe eventy firmowe na torze E1GOKART Chorzów

Integracja firmowa, event czy szkolenie połączone z zawodami na torze, które wzorowane są na wyścigach Formuły 1? Na torze E1GOKART Chorzów to możliwe!

Tor w Chorzowie oferuje swoim klientom trzy klimatyzowane sale eventowe, które mogą być dowolnie modyfikowane tak, aby spełniały ich indywidualne potrzebny. 2 sale VIP oraz sala konferencyjna z pełnym zapleczem multimedialnym może być dowolnie aranżowana, aby stworzyć osobną, lub jedną wspólną przestrzeń. Scenariusze spotkań biznesowych mogą zawierać przerwy kawowe oraz pełną ofertę gastronomiczną. O wszystkim decyduje klient.

E1GOKART Eventy firmowe na torze

Warto również podkreślić, że lokalizacja obiektu jest bardzo dogodna. Dojazd nie sprawia klientom problemu, a parking dysponuje 60 miejscami. Tym samym każdy uczestnik nie będzie miał problemu z zaparkowaniem swojego samochodu.

Dodatkowo wokół toru znajduje się przestrzeń, która może zostać wykorzystana do organizacji atrakcji zewnętrznych, prezentacji produktów firmowych, testów sprzętu czy dodatkowego zaplecza gastronomicznego.

Duże doświadczenie w organizacji tego typu eventów i otwartość na oczekiwania klientów pozwalają organizatorom na realizację najbardziej ciekawych projektów eventowych.

E1GOKART Szkółka

Nauka jazdy na torze od małego - Śląska Szkoła Kartingowa E1GOKART

W każdy poniedziałek od godziny 17:00 do 20:00 na torze odbywa się szkółka kartingowa. To wydarzenie skierowane jest do dzieci i młodzieży. Szkółka prowadzona jest przez doświadczonego trenera, mającego świetne podejście do dzieci i młodzieży. Zajęcia prowadzone są w dwóch grupach dla początkujących jak i zaawansowanych. Zajęcia Śląskiej Szkoły Kartingowej E1GOKART zwykle rozbudzają motoryzacyjną pasję u wielu uczestników. Tor oferuje również zajęcia grupowe dla dorosłych z trenerem - we wtorki o 18:30!

Warto podkreślić, że w parku maszyn na torze w Chorzowie znajduje się 36 gokartów, w skład których wchodzą także gokarty dla dzieci od 135 cm wzrostu oraz gokarty podwójne, w których pasażer może mieć już nawet 115 cm wzrostu.

E1GOKART Śląska Liga Kartingowa

Śląska Liga Kartingowa na torze E1GOKART Chorzów - sezon IV już niedługo!

W ostatni dzień wakacji - 31 sierpnia br. odbyła się ostatnia, trzecia runda Śląskiej Ligi Kartingowej - edycji Lato 2022. Podczas sezonu urlopowego oraz zaledwie trzech rund, na torze spotkało się ponad 130 zawodników. Warto również dodać, że sezon III odbywający się w pierwszej połowie tego roku w przeciągu ośmiu rund zgromadził niemal 200 zawodników, którzy spróbowali swoich sił w rywalizacji za kierownicą. Taki wynik, cieszył zarówno włodarzy wydarzenia jak i samych uczestników, którzy mogli rywalizować w każdym z finałów, niezależnie od poziomu zaawansowania i umiejętności.

Regularna rywalizacja na torze w Chorzowie wraca już niedługo, ponieważ IV sezon Śląskiej Ligi Kartingowej będzie startować już na jesień. Warto również dodać, że to atrakcja dla każdego spragnionego sportowej rywalizacji na torze. Chętni mogą dołączyć do wydarzenia nawet na jedną rundę, a organizatorzy z entuzjazmem pomagają każdemu nowemu uczestnikowi zawodów.

E1GOKART – miejsce, w którym nuda nie istnieje!
E1GOKART zaprasza!
ul. Gabriela Narutowicza 9
41-503 Chorzów
Tel. 785 111 140
E-mail: chorzow@e1gokart.pl
WWW || FACEBOOK || INSTAGRAM || TIK-TOK || YOUTUBE

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon