„eRka” – nowy sklep Ruchu Chorzów już działa!

W centrum Chorzowa przy ul. Jagiellońskiej 3 działa już „eRka” - nowy sklep Ruchu Chorzów. Kibice Niebieskich znajdą tam wiele nowości.

Erka sklep ruch chorzow

Fani Ruchu Chorzów z pewnością znają „Grzybka”, czyli Strefę Kibica na stadionie przy ul. Cichej 6. Teraz klubowe gadżety mogą kupić także w centrum Chorzowa, przy ul. Jagiellońskiej 3. „eRka” od poniedziałku do piątku czynna jest w godzinach 10.00 – 18.00, a w soboty 10.00 – 14.00. Sklep w centrum miasta oznacza więcej klientów, czasem zupełnie przypadkowych.

- Nowy punkt sprzedaży to dla nas duża szansa, ale także pewien naturalny krok w całym procesie rozwoju klubu, w którym dział sprzedaży jest kluczowy. Chcemy wyjść z naszą ofertą do szerszej grupy osób, nie tylko kibiców – mówił dla Dziennika Zachodniego prezes Ruchu Chorzów, Seweryn Siemianowski.

Nowe gadżety Ruchu Chorzów

W „eRce” kibice Niebieskich znajdą gadżety, które można nabyć w „Grzybku” na Cichej, ale także wiele nowości. To m.in. nowe modele szalików, czapek czy kubków, peleryny, buzy polarowe, torby, fartuchy kuchenne, kosmetyki czy wieczne pióra.

https://www.youtube.com/watch?v=pmFXgX5gcGE

Klub przypomina, że od 1 do 10 grudnia z każdy dokonanych tam zakupów 5% wartości trafi na akcję „Niebieska paczka”. Celem akcji jest przygotowanie paczek świątecznych dla dzieci oraz wsparcie schroniska dla zwierząt.

fot. ruchchorzow.com.pl

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon