Dzień Dziecka 2021 w Chorzowie. Gra rodzinna „Amazońska dżungla”

Chorzów z okazji Dnia Dziecka 2021 stanie się wielką planszą do gry. Chorzowskie Centrum Kultury przygotowało rodzinną grę miejską „Amazońska dżungla”, która odbędzie się w sobotę, 29 maja 2021 r.

Dzien dziecka gra

„Amazońska dżungla” to rodzinna gra miejska, która będzie rozgrywana w pięciu miejscach w Chorzowie – w Centrum przy Chorzowskim Centrum Kultury, w Chorzowie Starym przy Starochorzowskim Domu Kultury, w Chorzowie Batorym przy MDK-u Batory, w Chorzowie II na placu kościelnym przy parafii św. Józefa oraz na Klimzowcu w Parku Róż.

- Weź udział w grze terenowej i przeżyj z bliskimi niezapomnianą przygodę – zachęca Chorzowskie Centrum Kultury.

Rodzinna gra obędzie się w sobotę, 29 maja, i składa się z trzech części:

CZĘŚĆ I – NIE DAJ SIĘ POŻREĆ

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie zwierzęta możesz spotkać w dżungli, kogo unikać, przed kim uciekać, a kogo najlepiej w ogóle nie spotkać - to gra dla Twojej rodziny.

godz. 10.00 - 14.00 Chorzów Centrum

powtórka – godz. 15.00 - 18.00 Osiedle Klimzowiec

CZĘŚĆ II – PRZETRWAJ W DŻUNGLI

Jeśli chcesz poznać sposoby na przeżycie w dżungli, chcesz się dowiedzieć, jak zdobyć pożywienie, jak uniknąć niebezpieczeństw czających się w dzikim gąszczu, co może Ci się przydać, a co będzie zbędnym balastem - to gra dla Twojej rodziny.

godz. 10.00 - 14.00 Chorzów Stary

powtórka – godz. 15.00 - 18.00 Chorzów II

CZĘŚĆ III - RODZINNE SAFARI - gra dla najmłodszych

Jeśli jesteś jeszcze bardzo małym odkrywcą, na początku swej egzotycznej przygody, jeśli chcesz się pobawić, poznać zwierzątka i roślinki dalekich stron - to gra dla Twojej rodziny.

godz. 10.00-14.00 Chorzów Batory

Chętni mogą sami zdecydować w jakim miejscu i w ilu częściach gry wezmą udział. Zabawa jest bezpłatna, ale obowiązują wcześniejsze zapisy. Więcej informacji można uzyskać drogą mailową pisząc na adres: agnieszka_w@chck.pl lub telefonicznie pod numerem 32 247 39 56.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon