Dlaczego powinieneś wdrożyć rozwiązania telematyczne w swojej flocie samochodowej?

Nowoczesna telematyka wykorzystuje szereg nowoczesnych technologii. To system pozycjonowania i nawigacji satelitarnej GPS, sieć telefonii komórkowej GSM, mobilny Internet, umożliwiający przesyłanie danych, a także informacje, pozyskiwane ze sterownika silnika samochodu i szeregu czujników, zamontowanych w aucie. Co to wszystko daje? Kompleksowy monitoring GPS, zapewniający niesamowite możliwości dla menedżera floty. Dlaczego warto wdrożyć nowoczesną telematykę w firmie?

Dlaczego powinieneś wdrożyć rozwiązania telematyczne w swojej flocie samochodowej?

Czy chcesz mieć stałą kontrolę nad pracownikami i pojazdami?

Pracownicy mobilni mogą podróżować po całym kraju albo po całej Europie. Nowoczesne rozwiązania telematyczne pozwolą Ci sprawdzić – gdzie (w czasie niemalże, rzeczywistym) znajdują się Twoje pojazdy, jaką trasę pokonały, w jakich godzinach miały postoje, ile przejechały kilometrów i jakimi trasami.

Czy chcesz wiedzieć, kto w Twojej firmie wywiązuje się z powierzonych zadań?

Siłą firmy są pracownicy. Jeśli pracownik nie wykonuje swoich zadań w odpowiedni sposób – powstają straty, a klienci tracą zaufanie do firmy. Jedno niewykonane zlecenie transportowe może być niczym lawina w górach i doprowadzić do przestojów w produkcji. Jedno spóźnienie może spowodować utratę ważnego klienta. Nowoczesne rozwiązania telematyczne pozwolą Ci mieć stałą kontrolę nad zespołem pracowników mobilnych. O której godzinie zaczynają pracę? Kiedy dotarli do klienta? Czy odwiedzili wszystkich klientów i wykonali zlecone zadania? Będziesz wiedzieć wszystko.

Czy chcesz mieć kontrolę nad czasem pracy Twoich pracowników?

Najlepsze systemy telematyczne współpracują z cyfrowymi tachografami. Menedżer floty ma stały dostęp do danych. Nigdy więcej mandatów za przekroczenie czasu pracy przez kierowców!

Czy chcesz zabezpieczyć pojazdy i maszyny przed nieautoryzowanym użyciem?

Nieautoryzowane użycie pojazdów specjalistycznych, maszyn budowlanych albo samochodów osobowych przynosi mnóstwo strat dla firmy. To zużycie sprzętu, zużycie paliwa i marnowanie czasu, który powinien być spożytkowany na pracę. Nowoczesne rozwiązania telematyczne sprawiają, że menedżer zawsze wie, gdzie i w jakich godzinach są podlegające mu pojazdy.

Dlaczego powinieneś wdrożyć rozwiązania telematyczne w swojej flocie samochodowej?

Czy chcesz zmniejszyć koszty paliwa w Twojej firmie?

Jedną z najczęściej podnoszonych zalet rozwiązań telepatycznych jest oszczędność paliwa. Skąd ona się bierze? Po pierwsze, nikt nie wykorzystuje pojazdów do własnych celów. Po drugie, pracownicy stosują się do zasad eko-jazdy, związanych z mądrym planowaniem tras, płynną jazdą, wczesnym przygotowaniem się do manewrów, a także utrzymywaniem odpowiedniego ciśnienia w oponach.

Czy chcesz z wyprzedzeniem wiedzieć o awariach i konieczności serwisowania pojazdów oraz sprzętu?

Najlepsze systemy telematyczne pozwalają na przesyłanie danych bezpośrednio ze sterownika silnika albo głównego komputera pojazdu do aplikacji zarządzania flotą. Dzięki temu wiesz, w którym samochodzie pojawił się problem, które auto jeździ na zbyt niskim ciśnieniu w oponach, a także który pojazd należy przygotować do serwisowania.

Czy chcesz sprawnie zarządzać zespołem pracowników i ruchomym majątkiem firmy?

Jeśli tak – umów się na bezpłatną prezentację, organizowaną przez specjalistów z firmy Verizon Connect. To jeden z najbardziej znanych operatorów nowoczesnych systemów telepatycznych. Firma oferuje nowoczesne lokalizatory, które można doposażyć w dodatkowe czujniki i spiąć z cyfrowym tachografem, a także sterownikiem silnika. Do tego można dobierać odpowiednie usługi, niezbędne danej firmie, zapewniane przez nowoczesne oprogramowanie. Sprawdź, jak to wygląda w praktyce. Eksperci z Verizon Connect pomogą dobrać rozwiązania dopasowane do specyfiki działania Twojego przedsiębiorstwa.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon