Derby Polonia Bytom - Ruch Chorzów na żywo w internecie!

Stadion w Bytomiu nie jest w stanie pomieścić wielu kibiców gości, a do tego dochodzą jeszcze panujące obostrzenia. Fani Ruchu Chorzów jednak nie muszą się martwić. Mecz z Polonią będzie można zobaczyć na żywo w internecie.

Schowek02

Kibice już odliczają czas do spotkania, na które czekają od początku sezonu. Derbowe pojedynki Polonii Bytom z Ruchem Chorzów zawsze wzbudzają mnóstwo emocji i dla obu klubów są niezwykle prestiżowe. Nie zmienia tego nawet fakt, że dziś byli mistrzowie Polski rywalizują ze sobą w rozgrywkach III ligi.

Polonia i Ruch są w gronie głównych faworytów do walki o awans do II ligi, co tylko dodaje smaczku ich rywalizacji. W dodatku oba zespoły bardzo dobrze rozpoczęły nowe rozgrywki. "Niebiescy" zajmują trzecie miejsce i do tej pory wygrali cztery spotkania, jedno wygrali i tyle samo przegrali. Z kolei Polonia jest szósta, ale ma rozegrane aż dwa mecze mniej. Warty podkreślenia jednak jest fakt, że niebiesko-czerwoni do tej pory nie przegrali żadnego spotkania.

Poprzednie derby ułożyły się idealnie dla chorzowian, bo już po 38 minutach prowadzili 3:0. Ostatecznie padła jeszcze jedna bramka, która była honorowym golem dla Polonii. Rewanż niestety nie doszedł do skutku z powodu pandemii koronawirusa.

Derby na żywo w internecie!

Mecz odbędzie się na stadionie w Szombierkach przy ul. Frycza-Modrzewskiego. Fani "Niebieskich" wybierają się do Bytomia, ale biletów wystarczyło dla nielicznych. Nie dziwi więc, że wejściówki rozeszły się błyskawicznie. Dla kibiców, którzy się na nie nie załapali mamy dobrą informację. Z tego meczu zostanie przeprowadzona internetowa transmisja na żywo.

Koszt transmisji w systemie PPV to zaledwie 15 zł. Aby pozyskać dostęp, należy wejść TUTAJ, a następnie postępować zgodnie z instrukcją. Co ciekawe, nadchodząca transmisja będzie wyjątkowa, bo na widzów będzie czekać kilka niespodzianek.

Mecz będzie nagrywany z kilku kamer. W dodatku przed spotkaniem będzie studio ze specjalnymi gośćmi. Sam pojedynek będzie komentowany, a po końcowym gwizdku będą dodatkowo wywiady.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Nie żyje Tadeusz Ślusarek

Nie żyje Tadeusz Ślusarek, były dyrektor Stadionu Śląskiego

Wigry Suwałki Ruch Chorzów

Suwałki zdobyte! Niebiescy wrócili z trzema punktami

Ruch Chorzów Sektor Rodzinny

Ruch Chorzów rozpoczął sprzedaż karnetów na rundę wiosenną

Ruch Chorzów

Nie będzie pieniędzy dla Ruchu Chorzów

Anita Włodarczyk Stadion Śląski

Złote medale Anity Włodarczyk na Stadionie Śląskim

Filip Nawrocki i Seweryn Siemianowski

Ruch Chorzów wzmacnia defensywę

Chorzow rower

Chorzów walczy o Puchar Rowerowej Stolicy Polski 2021