Derby Polonia Bytom - Ruch Chorzów na żywo w internecie!

Stadion w Bytomiu nie jest w stanie pomieścić wielu kibiców gości, a do tego dochodzą jeszcze panujące obostrzenia. Fani Ruchu Chorzów jednak nie muszą się martwić. Mecz z Polonią będzie można zobaczyć na żywo w internecie.

Schowek02

Kibice już odliczają czas do spotkania, na które czekają od początku sezonu. Derbowe pojedynki Polonii Bytom z Ruchem Chorzów zawsze wzbudzają mnóstwo emocji i dla obu klubów są niezwykle prestiżowe. Nie zmienia tego nawet fakt, że dziś byli mistrzowie Polski rywalizują ze sobą w rozgrywkach III ligi.

Polonia i Ruch są w gronie głównych faworytów do walki o awans do II ligi, co tylko dodaje smaczku ich rywalizacji. W dodatku oba zespoły bardzo dobrze rozpoczęły nowe rozgrywki. "Niebiescy" zajmują trzecie miejsce i do tej pory wygrali cztery spotkania, jedno wygrali i tyle samo przegrali. Z kolei Polonia jest szósta, ale ma rozegrane aż dwa mecze mniej. Warty podkreślenia jednak jest fakt, że niebiesko-czerwoni do tej pory nie przegrali żadnego spotkania.

Poprzednie derby ułożyły się idealnie dla chorzowian, bo już po 38 minutach prowadzili 3:0. Ostatecznie padła jeszcze jedna bramka, która była honorowym golem dla Polonii. Rewanż niestety nie doszedł do skutku z powodu pandemii koronawirusa.

Derby na żywo w internecie!

Mecz odbędzie się na stadionie w Szombierkach przy ul. Frycza-Modrzewskiego. Fani "Niebieskich" wybierają się do Bytomia, ale biletów wystarczyło dla nielicznych. Nie dziwi więc, że wejściówki rozeszły się błyskawicznie. Dla kibiców, którzy się na nie nie załapali mamy dobrą informację. Z tego meczu zostanie przeprowadzona internetowa transmisja na żywo.

Koszt transmisji w systemie PPV to zaledwie 15 zł. Aby pozyskać dostęp, należy wejść TUTAJ, a następnie postępować zgodnie z instrukcją. Co ciekawe, nadchodząca transmisja będzie wyjątkowa, bo na widzów będzie czekać kilka niespodzianek.

Mecz będzie nagrywany z kilku kamer. W dodatku przed spotkaniem będzie studio ze specjalnymi gośćmi. Sam pojedynek będzie komentowany, a po końcowym gwizdku będą dodatkowo wywiady.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon