Dawid Podsiadło w Chorzowie. Czy w tym roku odbędzie się koncert na Stadionie Śląskim?

W czerwcu ubiegłego roku na Stadionie Śląskim miał się odbyć największy do tej pory koncert Dawida Podsiadło. Niestety te plany pokrzyżowała pandemia i koncert przełożono na tegoroczne lato. Czy tym razem występ w Chorzowie dojdzie do skutku?

Dawid podsiadlo chorzow

Dawid Podsiadło miał wystąpić na Stadionie Śląskim w Chorzowie 7 czerwca 2020 r. - miał być to jeden z trzech stadionowych koncertów tego wokalisty w ubiegłym roku i zarazem największy w jego karierze.

- Kiedy ogłaszaliśmy koncerty w Gdańsku i Wrocławiu, byłem pewien, że tym razem biletów naprawdę nie zabraknie. Okazało się, że wyprzedały się w jeden dzień... Nie pozostaje nam zatem nic innego niż zaprosić Was na jeszcze jeden, trzeci i ostatni w tym roku stadionowy koncert. 7 czerwca zagramy na Stadionie Śląskim w Chorzowie. To największy taki obiekt w Polsce - tym razem musicie się zmieścić wszyscy – w lutym ubiegłego roku pisał w mediach społecznościowych Dawid Podsiadło.

Dawid Podsiało ma wystąpić na Stadionie Śląskim 12 czerwca 2021 r.

Nie udało się tego sprawdzić, bo przyszła pandemia koronawirusa i koncert w Kotle Czarownic trzeba było przełożyć. Wszystkie bilety zachowały oczywiście ważność i ich posiadacze mogą swobodnie uczestniczyć w tegorocznych koncertach. Dawid Podsiało potwierdził już nową swojego występu w Chorzowie - 12 czerwca 2021 r. Według informacji z facebook’owego profilu wokalisty to jedyny z trzech zaplanowanych na czerwiec stadionowych koncertów, na który są jeszcze dostępne bilety.

Pytanie czy ten czerwcowy powrót jednego z najpopularniejszych polskich wokalistów rzeczywiście wypali. Jeżeli tak, to w jakich warunkach? Ile osób będzie mogło wejść na Stadion Śląski? Jakie będą zasady podczas takich wydarzeń? Te pytania na razie pozostają bez odpowiedzi. Epidemiolodzy ostrzegają przed trzecią falą pandemii koronawirusa. To może oznaczać kolejne tygodnie sanitarnych obostrzeń i na razie nikt nie jest w stanie zagwarantować, że przed planowanym koncertem w Chorzowie sytuacja wróci do normy.

fot. FB/Dawid Podsiadło

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon