Dancing Międzypokoleniowy na rynku w Chorzowie

Seniorzy z wnukami w jednym rytmie. Na chorzowskim rynku odbędzie się Dancing Międzypokoleniowy. Imprezę rozkręci m.in. najstarszy DJ w Polsce.

fot. FB/DJ Jerry - najstarszy DJ w Polsce
DJ Jerry

To będzie miejska potańcówka w rytmie ponadczasowych hitów. W sobotę, 25 czerwca 2022 r., na rynku w Chorzowie odbędzie się Dancing Międzypokoleniowy, który organizują wspólnie FEST Festival oraz Urząd Miasta. Imprezę zaplanowano w godzinach 18.00 – 22.00. Na scenie wystąpią: DJ Jerry vs Praktyczna Pani oraz MC The Blu Mantic.

- Ideą Dancingu jest przełamywanie stereotypów i barier związanych z postrzeganiem starości. Społeczność łączy pokolenia i angażuje zarówno młodych, jak i seniorów do wspólnych aktywności. Dancing uczy tolerancji i odwagi życiowej, inspiruje do rozwijania swoich pasji niezależnie od wieku – podkreślają organizatorzy.

DJ Jerry, który będzie rozkręcać imprezą na chorzowskim rynku, to najstarszy DJ w Polsce. Ma ponad 80 lat! Z kolei Praktyczna Pani, to finalistka Mistrzostw Świata Redbull Music 3style. Pierwsza kobieta, z tytułem mistrza Polski. MC The Blu Mantic to hip-hopowiec pochodzący z Teksasu, który opuścił Stany Zjednoczone i zamieszkał w Polsce.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon