Dancing Międzypokoleniowy na chorzowskim rynku. Potańcówka w rytmie ponadczasowych hitów

Na chorzowskim rynku zorganizowany zostanie Dancing Międzypokoleniowy, czyli miejska potańcówka w rytmie ponadczasowych hitów. Na scenie wystąpią: DJ Jerry vs Praktyczna Pani oraz MC The Blu Mantic. Do zabawy zaproszeni są seniorzy z wnukami.

UM
Ciągle młodzi

W sobotę, 25 czerwca o godzinie 18 na chorzowskim rynku odbędzie się Dancing Międzypokoleniowy. Ideą wydarzenia jest przełamanie stereotypów i barier związanych z postrzeganiem starości. Celem wydarzenia jak połączenia dwóch odmiennych pokoleń - młodych i seniorów. Pokazanie im wspólnych punktów i synchronizacja za pomocą tańca. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Dancing Międzypokoleniowy świadczy usługi z zakresu silver marketingu, tworzy kampanie skierowane do klienta silver generation, organizuje eventy, specjalizuje się w organizacji castingów osób 50+ oraz współpracuje z silver influencerami.

Kto wystąpi podczas dancingu?

DJ Jerry (70+): Najstarszy Dj w Polsce. W młodości jako student ekonomiki handlu spędzał godziny na kolekcjonowaniu vinyli i słuchaniu list przebojów Radia Luxemburg. W weekendy chodził na koncerty do stołecznych klubów, takich jak: Stodoła czy Remont. Na prywatkach zawsze układał znajomym playlistę piosenek, przy których wszyscy dobrze się bawili (królowały wtedy kawałki Elvisa Presleya, The Beatles, Toma Jones'a, The Rolling Stones, Czerwono-Czarnych czy Czerwonych Gitar). Po studiach wpadł w wir pracy i życia rodzinnego, ale na emeryturze udało mu się powrócić do pasji związanej z muzyką. Od kilku lat gra na Dancingach Międzypokoleniowych, gdzie łączy różne gatunki: pop, disco i softrock. Sięga po największe przeboje Bee Gees, Boney M. Lubi także Shakirę, Rihannę czy Lady Gagę. W Białymstoku, kiedy puścił „Sexbomb”, jedna z jego fanek prosto z parkietu weszła za konsoletę i krzyknęła: „Jerry! Kocham cię!”. Marzenie z młodości, aby zachwycać publiczność swoją grą, zostało więc w pełni zrealizowane.

Praktyczna Pani: Finalistka Mistrzostw Świata Redbull Music 3style. Pierwsza kobieta, z tytułem mistrza Polski. Producentka muzyczna i autorka tekstów, promotorka imprez. W branży od 2006. Kolekcjonerka gramofonów i mixerów. Miłośniczka lat 80tych i 90tych, szczególnie rnb, rapu i soulu. Moje muzyczne wpływy można określić jako romans klasyki z nieoczywistą elektroniką. Oryginalność i umiejętność wzbudzania emocji łączę z wysokim poziomem technicznym. Bogate doświadczenie zbudowałam nie tylko na rynku krajowym, ale też odwiedzając: Japonię, Danię, Niemcy, Włochy, Szwajcarię Francję oraz Hiszpanię.

The Blu Mantic: "The Blu Mantic to amerykański poeta, songwriter, aktor, nauczyciel, ale przede wszystkim charyzmatyczny MC. Urodzony w Teksasie, mieszkający w Nowym Jorku, przebywający obecnie w Polsce, w której rozgłos zdobył dzięki przygotowanej przez muzyczny serwis Popkiller akcji „Młode Wilki 5”. Wizytówką artysty są jego koncerty, w trakcie których emanuje pozytywną energią, utrzymując świetny kontakt ze zgromadzoną publicznością.”

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon