Daj włos w Chorzowie, czyli dziewczyny dla dziewczyn!

Po raz kolejny w Chorzowie odbędzie się akcja „Daj włos!”. Podczas tego charytatywnego przedsięwzięcia można ściąć swoje włosy, które zostaną przekazane na tworzenie peruk dla osób, które wyniku choroby i leczenia straciły swoje włosy.

Daj wlos

Charytatywna akcja na rzecz Fundacji Rak’n’Roll w Chorzowie organizowana jest przez Szkolny Klub Wolontariatu „Niebieskie serca” ze Szkoły Podstawowej nr 21 i salon fryzjerski Mc Hair. Akcja będzie przeprowadzona 8 marca w godz 10.00 – 13.00, a zgłoszenia chętnych przyjmowane są tylko do 23 lutego – telefonicznie w salonie fryzjerskim pod nr 515 509 331 lub mailowo na adres marzena.piotrowska@interia.pl.

Warunki uczestnictwa w akcji „Daj włos!”

  • włosy naturalne lub farbowane, nie mogą być rozjaśniane
  • długość włosów przeznaczona do obcięcia to min.25 cm
  • zgłoszenie telefoniczne bądź mailowe do 23 lutego 2021 r. (IMIĘ, NAZWISKO, TEL.KONTAKTOWY, dzieci dodatkowo: WIEK, SZKOŁA, KLASA)

Liczba uczestników jest ograniczona, a akcja będzie przeprowadzona w reżimie sanitarnym (w salonie nie będą mogły przebywać osoby towarzyszące). Uczestnikom do 4 marca zostanie podana konkretna godzina wizyty w salonie fryzjerskim.

fot. raknroll.pl

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon