Ciężkie granie na chorzowskim Rynku. Kto i kiedy wystąpi?

Hasiok

Takiego koncertu na chorzowskim Rynku dawno nie było! W najbliższą sobotę, 25 września 2021 r., wystąpią tam trzy zespoły, które preferują ciężkie, gitarowe granie.

W tym sezonie na Rynku w Chorzowie grano już pop, jazz czy bluesa. Teraz przyszedł czas na trochę „cięższą” muzykę. W najbliższą sobotę, 25 września, na scenie pojawią się zespoły: Exoda, The Wire oraz Hasiok.

Jako pierwsza wystąpi grupa Exoda. Zespół założony dwa lata temu w Chorzowie gra – jak samo to określa – szeroko pojęty heavy/thrash metal. Początek występu zaplanowano na godz. 15.00. Godzinę później na scenie pojawi się zespół The Wire, który preferuje punkrockowe granie.

Jako gwiazda wieczoru, o godz. 17.00, wystąpi Hasiok – zespół, który miesza różne gatunki: rock, rapcore czy hip-hop. Grupa powstała w 1996 roku w Katowicach i ma na koncie kilka albumów studyjnych, a w jej utworach często można usłyszeć język śląski. Zespół współpracował także z Kalibrem 44 oraz Maciejem Maleńczukiem, z którym nagrał piosenkę „Synu”.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Kasia Moś

Kasia Moś wystąpi w Chorzowie

Statek Chorzów

To nie żart! W Chorzowie odbędą się… Dni Morza!

Winyl Band

Chorzowska podróż w czasie

Obywatel Jazz

Obywatel Jazz na Rynku w Chorzowie

WOŚP Jurek Owsiak

30. finał WOŚP w Chorzowie. Co zaplanowano?

Człowiek Widmo

Człowiek Widmo w Parku Śląskim

Chorzów Rynek

Wakacyjne Dni Chorzowa 2021