Chorzowskie lodowiska w ferie bezpłatne dla dzieci i młodzieży

Przed nami dwa tygodnie zimowych ferii. W Chorzowie przez ten czas dwa chorzowskie lodowiska będą bezpłatne dla dzieci i młodzież do 18 roku życia.

Chorzowskie lodowiska w ferie bezpłatne dla dzieci

W tym sezonie w Chorzowie funkcjonują dwa lodowiska przygotowane przez Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu. Jedno, tak jak w poprzednich latach, znajduje się w Chorzowie Batorym, przy Kompleksie Sportowym „Hajduki”, między ulicami Graniczną i Gagarina. Drugie, po kilku latach przerwy, wróciło na teren Orlika przy ul. 3 Maja 78, obok Szkoły Podstawowej nr 15.

Bezpłatne lodowiska w Chorzowie

Podczas zimowych ferii, które w województwie śląskim zaczynają się 29 stycznia i potrwają do 11 lutego, chorzowskie ślizgawki będą bezpłatne dla dzieci i młodzież do 18 roku życia.

- Macie za darmo. Możecie korzystać za okazaniem legitymacji szkolnej. Zachęcam. Tam się można wyślizgać, pobawić i wyszaleć – powiedział prezydent Chorzowa, Andrzej Kotala.

Prezydent Kotala informację o bezpłatnych lodowiska podał przy okazji warsztatów z bezpieczeństwa na lodzie, zorganizowanych wspólnie ze strażą pożarną przy chorzowskim stawie Amelung.

Stadion Śląski Zimowa Akademia Sportu

Może Cię zainteresować:

Ferie na Stadionie Śląskim – Zimowa Akademia Sportu 2024. Bezpłatne zajęcia dla dzieci i młodzieży

Autor: Redakcja

18/01/2024

Bezpieczne lodowisko 2024

Może Cię zainteresować:

„Bezpieczne Lodowiska 2024”. Strażacy oferują pomoc w zorganizowaniu ślizgawek

Autor: Redakcja

10/01/2024

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon