Chorzowski Teatr Ogrodowy przeniósł się do sieci. Darmowe spektakle!

Chorzowski Teatr Ogrodowy to wydarzenie, które odbywa się latem i z udziałem publiczności. W tym roku jednak wszystko zmieniła pandemia koronawirusa i finał 14. sezonu odbywa się zimą i w sieci.

Chto

W ramach finału 14. sezonu Chorzowskiego Teatru Ogrodowego, od 24 do 31 grudnia, teatromani mogą oglądać za darmo w internecie festiwalowe spektakle.

- Ponieważ za pośrednictwem internetu można doświadczać teatru tylko połowicznie, proponujemy siedem zarejestrowanych specjalnie dla Was spektakli teatralnych (i niesztampowo-świątecznego koncertu!) na zakończenie czternastego sezonu ChTO – mówi Naczelny Ogrodnik, Sergiusz Brożek.

Siedem darmowych spektakli w internecie

Jak informuje ChTO widzowie mogą nieodpłatnie oglądać w sieci gwiazdorskie spektakle dla dorosłych, takie jak: „Seks polski" Rafała Rutkowskiego, dwa monodramy „Kolega Mela Gibsona" oraz „Mianujom mie Hanka" z Teatru Korez, tragikomedię „Oskar i Ruth" z Teatru Bez Sceny oraz spektakl „Lilka cud miłości" z udziałem Pauliny Holz (na zdjęciu), Krystyny Tkacz, Magdaleny Zawadzkiej i Joanny Żółkowskiej.

W programie internetowego finału 14. edycji Chorzowskiego Teatru Ogrodowego znalazł się także koncert w którym występują: Jola Literska, Andrzej Rusek, Jacek Dzwonowski czy Rudokapela. Na sylwestra zapowiedziano spektakl-niespodziankę.

Wszystkie wydarzenia online dostępne są do 31 grudnia do godz. 12.00. Linki z dostępem do spektakli, koncertu i nagrać dostępne są na stronie internetowej Chorzowskiego Teatru Ogrodowego.

fot. FB/Chorzowski Teatr Ogrodowy

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon