Chorzów: Poszukiwana 13-latka odnaleziona!

Dzięki szybkiej i profesjonalnej reakcji mediów oraz internautów odnaleziono zaginioną 13-latkę z Chorzowa – podała policja.

Policja emblemat

13-letnia Nicola z Chorzowa wyszła z domu wczoraj (20 stycznia) na spotkanie z koleżanką. Gdy nie wróciła o umówionej godzinie i nie nawiązała kontaktu z rodziną, ta zgłosiła jej zaginięcie. Policja natychmiast rozpoczęła poszukiwania.

- Na stronie internetowej chorzowskiej policji pojawił się komunikat, który wykorzystany został do publikacji przez współpracujące ze stróżami prawa redakcje. Od tego momentu do oficera dyżurnego chorzowskiej komendy zaczęły spływać informacje od internautów, czytelników i słuchaczy dotyczące miejsca aktualnego pobytu zaginionej – informuje chorzowska policja.

Poszukiwana 13-latka znaleziona na przystanku autobusowym

Jak podał „Super Express” dziś (21 stycznia) w godzinach popołudniowych 13-letnia Nicola została znaleziona na przystanku autobusowym. Natknął się na nią mężczyzna, który rozpoznał dziewczyną po zdjęciach zamieszczonych w mediach społecznościowych. Nastolatka jest cała i zdrowa, a chorzowscy policjanci dziękują za współpracę mediom oraz wszystkim osobom przekazującym ważne informacje i wskazówki.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Natalia radionova

Poszukiwana Natalia Radionova z Chorzowa

Zakaz stadionowy

Wtargnął na murawę i dostał zakaz stadionowy

112

Przestępczy nocny rajd po ul. Wolności w...

112

Tragedia w Chorzowie! Młody mężczyzna wypadł z...

Hazard

Nielegalny hazard przy Urzędzie Miasta Chorzów

Chorzow poszukiwany1

Chorzów: Poszukiwany złodziej. Kradł na terenie...

Chorzow policja kontrole

Policyjne kontrole w Chorzowie: Siłownia...