Chorzów: Orliki czynne od poniedziałku

W najbliższy poniedziałek, 1 marca, uruchomione zostaną Orliki przy ul. Kościuszki i 3-go Maja – informuje Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie.

Chorzow orlik

Chorzowski MORiS zdecydował o otwarciu kompleksów boisk w związku ze sprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Orliki będą czynne, ale obowiązują tam zasady bezpieczeństwa: zachowanie dystansu, dezynfekcja rąk oraz zasłanianie ust i nosa.

- Ze względu na konieczność dezynfekcji boiska po każdym wynajęciu, każda rezerwacja zostanie skrócona o 15 minut (przy rezerwacji na 1 godz. – 45 minut na korcie, przy 1 godz. 30min – 1 godz. 15min itd.) - czytamy w komunikacie MORiS-u.

Orliki w Chorzowie można rezerwować online

W tym sezonie chorzowski MORiS uruchomił rezerwację Orlików przez internet, za pośrednictwem portalu boiska.org.

- Do tej pory korzystaliśmy z tego systemu na kortach tenisowych oraz korcie do padla, a w tym roku rozszerzamy możliwość rezerwacji on-line na naszych halach i salach sportowych oraz Orlikach – informuje MORiS.

Internetowe rezerwacje zostaną uruchomione w poniedziałek, 1 marca. Rezerwacji będzie można dokonać na 7 dni do przodu. Maksymalny czas rezerwacji boiska to 1,5 godz. i można ją będzie odwołać nie później niż 24 godz. przed jej rozpoczęciem.

fot. MORiS Chorzów

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon