Chorzów Mobile Photo Trip, 26 czerwca 2021

Chorzów jest celem finałowego spotkania fanów fotografii mobilnej. To dziesiąte miasto, które znajdzie się na trasie wydarzenie Mobile Photo Trip.

Chorzów Poczta Główna

Mobile Photo Trip to cykl comiesięcznych spotkań fanów fotografii mobilnej, czyli wykonywanej za pomocą aparatu w telefonie komórkowym. Grupa fotografów złożona z 30-40 fotografów każdego miesiąca odwiedza inne miasto, gdzie wraz z lokalnym fanem fotografii mobilnej poznaje jego zakamarki.

- Podczas oprowadzania po mieście powstaje kilkaset zdjęć prezentujących codzienny tryb życia miasta, jego zabudowę, architekturę, mieszkańców i lokalny koloryt – opisują organizatorzy wydarzenia.

Cykl spotkań Mobile Photo Trip trwa od września 2020 r. do czerwca 2021 r. Dziesiąte, finałowe spotkanie miłośników mobilnej fotografii, obędzie się w sobotę, 26 czerwca 2021 r.

- Na zakończenie sezonu lecimy na Chorzów! Industrialne serce Śląska czeka! Odkryjemy to, co nieodkryte i sfotografujemy to, co niesfotografowane – zapewniają organizatorzy.

Mobilne fotografowanie Chorzowa potrwa od rana do północy. Wydarzenie cieszy się sporym zainteresowaniem i lista uczestników została już zamknięta.

W 2016 roku organizowane przez Stowarzyszenie Mobile Photo Trip spotkania zdobyły GRAND PRIX w rankingu Event's Festival Awards.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Planetarium Śląskie nowy projektor

Nowy projektor w Planetarium Śląskim

Chorzów Schronisko dla zwierząt potrzebuje pomocy

Schronisko dla zwierząt w Chorzowie potrzebuje pomocy

Nowy pingwin w śląskim zoo

W chorzowskim zoo wykluł się pierwszy pingwin!

Chorzów zoo wydra

Wydra Peri wróciła na wybieg chorzowskiego zoo

CIMovie, Chorzów

Kino na leżakach w Chorzowie. To CIMovie

Mera - otwarcie

Wielkie otwarcie Centrum Architektury Ogrodowej Mera Garden

IRRS

Powołano Instytut Rozwoju Regionalnego Silesia....