Chorzów gra dla WOŚP

Chorzowska orkiestra zagrała na lodzie. Drużyna Wielkich Serc zmierzyła się z NAJki Polonia Bytom. To jednak nie koniec sportowych wrażeń z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w Chorzowie.
Wosp chorzowski


Na lodzie był remis, ale wygrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy


Rywalizacja na lodzie była wyjątkowo przyjazna. Hokejowy mecz zakończył się remisem, ale wygrali wszyscy. Przede wszystkim dzieci, które skorzystają z pomocy WOŚP.

Na lodowisku w Chorzowie spotkały się dziś Drużyna Wielkich Serc, w której zagrali m.in. dyrektorzy miejskich instytucji, skarbnik Chorzowa i kapitan Ruchu Chorzów Tomasz Foszmańczyk. NAJki Polonia Bytom to amatorska drużyna pozytywnie zakręconych kobiet kochających hokej, które trzy lata temu z trybun zeszły na lód.

Jeżeli komuś mało sportowych wrażeń z WOŚP, to może wziąć udział w maratonie Zumby, który odbywa się w Zespole Szkół Technicznych nr 1 przy ul. Sportowej 23. Orkiestra na sportowo gra także w internecie, gdzie można wylicytować m.in. trening z Magdaleną Gorzkowską, chorzowianką i najmłodszą Polką, która zdobyła Mount Everest.Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon