Chorzów: Festiwal Kawy i Słodyczy. 15 i 16 maja 2021 w Centrum Integracji Międzypokoleniowej

Setki litrów kawy z różnych zakątków świata, a do tego ciastka, ciasteczka czy przepyszne wypieki. W dniach 15 i 16 maja 2021 r. w Centrum Integracji Międzypokoleniowej w Chorzowie odbędzie się Festiwal Kawy i Słodyczy.

Kawa

W Centrum Integracji Międzypokoleniowej, przy ul. Dąbrowskiego 7 w Chorzowie, czarny napój prezentować będą lokalne kawiarnie i palarnie kawy z całego kraju.

- Będzie można skosztować tych pyszności na miejscu, ale również zakupić ziarna i świeżo mieloną kawę do domu – informuje CIM.

Nie trzeba nawet lubić kawy, by w najbliższy weekend odwiedzić chorzowski CIM. Na miejscu będą dostępne także aromatyczne herbaty oraz coś co idealnie pasuje do kawy czy herbaty, czyli… słodycze!

- Ciastka, ciasteczka, przepyszne wypieki, lody, cukierki, lizaki… Wszystko czego potrzebuje każdy łasuch w jednym miejscu Czekolada gorzka, deserowa, mleczna, biała a może różowa czy z dodatkami? Z pewnością każdy czekoladożerca znajdzie coś dla siebie! - zachęcają organizatorzy.

Festiwal Kawy i Słodyczy w CIM w sobotę, 15 maja, będzie się odbywać od godz. 12.00 do 20.00, a w niedzielę, 16 maja, od 12.00 do 18.00. Udział w imprezie jest bezpłatny.

fot. pixabay.com

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon