Chorzów. Dawid Podsiadło przekłada koncert na Stadionie Śląskim. Będzie we wrześniu 2021

Dawid Podsiadło poinformował dzisiaj, w czwartek 21 kwietnia 2021 r., że przekłada swoje koncerty na stadionach w Polsce, które miały się odbyć najpierw w czerwcu 2020 roku, a później - w czerwcu 2021 r. Koncert Dawida Podsiadły na Stadionie Śląskim odbędzie się we wrześniu 2021 r., jeśli sytuacja epidemiczna na to pozwoli.

Dawid podsiadlom

Koncert Dawida Podsiadły na Stadionie Śląskim w Chorzowie przełożony na wrzesień 2021

- Koncertowi Przyjaciele, jak wszyscy organizatorzy koncertów na świecie, rok temu znaleźliśmy się w trudnej i niemożliwej do przewidzenia sytuacji, w której musieliśmy przełożyć wszystkie zaplanowane przez nas wydarzenia. Tak było również z koncertami stadionowymi Dawida Podsiadło (moimi), które przenieśliśmy na czerwiec 2021 z wiarą, że tak odległy termin pozwoli nam bez przeszkód zrealizować te plany. Dziś już wiemy, że czerwiec nie jest realnym terminem, w którym będziemy w stanie zorganizować nasze imprezy. W związku z tym musimy przełożyć koncerty Dawida Podsiadło (moje) na nowe, wrześniowe terminy - pisze Dawid Podsiadło na swoim profilu na Facebooku

Koncerty Dawida Podsiadły na polskich stadionach odbędą się:

  • Gdańsk - 4 września 2021 (sobota)
  • Wrocław - 18 września 2021 (sobota)
  • Chorzów, Stadion Śląski - 25 września 2021 (sobota)

Dawid Podsiadło - koncert w Chorzowie, do trzech razy sztuka

Jednak Dawid Podsiadło jest optymistą i widzi realną szansę na powrót do organizacji wydarzeń z publicznością jeszcze w tym roku, "gdyż wraz z rosnącą liczbą wykonanych szczepień płyną do nas optymistyczne sygnały z wielu miejsc w Europie o zaplanowanych na wakacje dużych plenerowych koncertach".

- Głęboko wierzymy, że pozytywne prognozy się sprawdzą i te kilka miesięcy dadzą znaczącą i wymierną poprawę sytuacji w stopniu, który umożliwi nam bezpieczną organizację naszych koncertów. Zdajemy sobie sprawę jak trudna także dla Was jest obecna sytuacja i miniony, pełen trudnych doświadczeń, rok. Dlatego tym bardziej dziękujemy, że jesteście z nami i że zdecydowaliście się cierpliwie poczekać na spotkanie, które mieliśmy odbyć już prawie rok temu. Wiemy, że minęło już dużo czasu, ale prosimy - jeżeli możecie zachowajcie swoje bilety także tym razem i spotkajmy się we wrześniu. Jesteśmy przekonani, że wraz z postępującym programem szczepień pozytywne scenariusze, które mówią o uzyskaniu odporności populacyjnej zrealizują się i tym razem będziemy w stanie zagrać dla Was bez przeszkód - pisze Dawid Podsiadło do swoich fanów.

Wcześniej pisaliśmy:

Dawid Podsiadło w Chorzowie. Czy w tym roku odbędzie się koncert na Stadionie Śląskim?

Przypomnijmy, że koncerty Dawida Podsiadły na stadionach miały odbyć się:

  • Gdańsk - 5 czerwca
  • Chorzów, Stadion Śląski - 12 czerwca
  • Wrocław - 19 czerwca

Bilety na wszystkie te koncerty zostały wyprzedane z prędkością światła. Jak informują organizatorzy, wszystkie zakupione bilety zachowują ważność w nowych wrześniowych terminach.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon