Chorzów Batory: Ulica Żelazna znów zamknięta dla ruchu

We wtorek, 16 marca, po raz kolejny w tym miesiącu zamknięta zostanie ul. Żelazna w Chorzowie Batorym – informuje Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Chorzowie. Konieczna jest naprawa kolejnego odcinka sieci kanalizacyjnej. Jak długo potrwają prace?

Chorzow zelazna

W związku z awarią sieci kanalizacyjnej ul. Żelazna w Chorzowie Batorym zamknięta była już w ubiegłym tygodniu. Okazało się, że Chorzowsko-Świętochłowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji musi wykonać naprawę kolejnego odcinka sieci kanalizacyjnej, więc ulica zostanie ponownie zamknięta dla ruchu.

Którędy poprowadzą objazdy?

Na czas prowadzonych prac Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Chorzowie wyznaczył objazdy. Od ronda im. Gerarda Cieślika do skrzyżowania ulic Leśnej i Żelaznej poprowadzą ulicami Szpitalną, Armii Krajowej, Piekarskiej, Wieniawskiego i Leśną. W drugą stronę ulicami Leśną, Kołłątaja, Piekarską, Armii Krajowej i Szpitalną.

Zakończenie prac wykonywanych na zlecenie Chorzowsko-Świętochłowickiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji planowane jest w niedzielę, 21 marca.

fot. Google Street View, MZUiM Chorzów

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Prologis park chorzow

Chorzów Batory: Kolejna inwestycja w Prologis...

Tramwaj wiedenczyk

Z Wiednia do Chorzowa trafiły 10 lat temu....

Dworzec chorzow batory

Linia kolejowa biegnąca przez Chorzów Batory...

Policja emblemat

Niewybuch w Chorzowie Batorym! Trwa akcja służb!

Drogeria hazard

Wyjątkowa drogeria w Chorzowie Batorym

Prologis park chorzow

InPost uruchomił centrum logistyczne w Chorzowie

Karlik

Pierwszy zmodernizowany Karlik jeździ przez...