Carrefour dostarcza żywność do Szpitala Specjalistycznego w Chorzowie

Firma Carrefour objęła bezpośrednią pomocą żywnościową dwa szpitale zakaźne – w Bytomiu i Chorzowie. Pomoc do szpitali kierowana jest bezpośrednio z hipermarketów sieci handlowej.

Sklep warzywa

Wsparcie chorzowskiego szpitala pozwoli skuteczniej walczyć z pandemią koronawirusa

Szpital Specjalistyczny nr 1 w Bytomiu oraz Szpital Specjalistyczny w Chorzowie otrzymują od bytomskiego i chorzowskiego sklepu Carrefour najpotrzebniejsze produkty żywnościowe. Lista dostarczanych produktów jest na bieżąco weryfikowana, tak aby odpowiadała na potrzeby pracowników placówek medycznych. Jak podkreśla sieć handlowa wsparcie placówek w zaspokojeniu ich bieżących potrzeb pozwoli skuteczniej walczyć z pandemią oraz zadbać o większy komfort pracy personelu medycznego w tym trudnym dla wszystkich okresie.

- Skuteczna walka z koronawirusem to największe wyzwanie, przed którym jak dotąd stanął cały świat w XXI wieku. Sklepy Carrefour mogą być w tych trudnych czasach nie tylko miejscem zaopatrzenia się społeczeństwa w podstawowe produkty spożywcze, ale także nieść pomoc polskim służbom medycznym w walce o nasze życie i zdrowie. Dlatego obejmujemy bezpośrednią pomocą żywnościową personel szpitali zakaźnych w całej Polsce – tłumaczy Christophe Rabatel, Prezes Zarządu Carrefour Polska.

Carrefour będzie wspierał szpital zakaźny w Chorzowie przynajmniej do końca czerwca

Carrefour wspiera łącznie 41 szpitali zakaźnych z całego kraju. Pomoc żywnościowa ma być świadczona przynajmniej do końca czerwca lub do czasu skutecznego ograniczenia w Polsce pandemii koronawirusa. Szacowana wartość tej pomocy to 650 tys. złotych.

fot. pixabay.com

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon