Budżet Obywatelski Chorzowa 2022. Lista pozytywnie zweryfikowanych projektów

Opublikowano listę zweryfikowanych projektów zgłoszonych do tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Chorzowa. Zdecydowana większość z nich została oceniona pozytywnie.

Chorzow z drona

W tym roku już po raz dziesiąty mieszkańcy Chorzowa mieli możliwość zgłoszenia swoich projektów do budżetu obywatelskiego. Wśród nich pojawiły się pomysły związane m.in. z budową siłowni plenerowych, placów zabaw, dróg rowerowych czy modernizacji skwerów, a także organizacji pikniku bluesowego oraz literackiego, festynów, kina letniego czy wycieczek krajoznawczych i potańcówek dla seniorów.

Pozytywnie zweryfikowano 52 projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Chorzowa 2022

W sumie złożono 72 projekty inwestycyjne i społecznego. Pozytywnie zweryfikowano 52. Pełna lista została opublikowana na stronie bo.chorzow.eu oraz wywieszona w holu Urzędu Miasta Chorzów. Autorzy negatywnie ocenionych projektów do 1 września 2022 r. mają czas na wniesienie odwołań, które zostaną rozpatrzone do 8 września 2022 r.

Lista projektów, na które można głosować w Budżecie Obywatelskim Chorzowa zostanie ogłoszona 9 września 2022 r. Następnego dnia rozpocznie się głosowanie, które potrwa do 25 września 2022 r. Wyniki głosowanie mamy poznać trzy dni później.

Otocjony wielkouche

Może Cię zainteresować:

Chorzowskie projekty w Marszałkowskim Budżecie Obywatelskim

Autor: Maciej Poloczek

26/08/2022

Chorzów Rynek Urząd Miasta

Może Cię zainteresować:

Znamy wyniki 9. edycji Budżetu Obywatelskiego Chorzowa!

Autor: Maciej Poloczek

20/10/2021

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon