Boże Narodzenie 2020: Kolędowanie w Parku Śląskim

Pięknych kolęd i pastorałek można było posłuchać w sobotę, 19 grudnia, w Parku Śląskim. Wspólnie z artystami chorzowskiego Teatru Rozrywki śpiewali także parkowi goście.

Park slaski koledowanie

Świąteczna atmosfera i radosne śpiewanie towarzyszyły spacerowiczom w Parku Śląskim i… setkom osób przed ekranami komputerów i smartfonów. Koncert kolęd i pastorałek był bowiem transmitowany na facebookowym profilu parku. Na miejscu, przy choince w pobliżu Żyrafy, nie zabrakło także parkowej maskotki, czyli wiewiórki Basi, która częstowała parkowymi smakołykami. Na rozgrzewkę była też gorąca czekolada i ciepły posiłek.

-„Kolędy Parkowe” stały się wspaniałym uzupełnieniem świątecznych wydarzeń, które w grudniu odbyły się w Parku Śląskim. W Mikołajki, 6 grudnia al. Żyrafy rozświetliła nasza choinka oraz niezwykłe świąteczne iluminacje. Dzięki artystom Teatru Rozrywki wybrzmiały piękne polskie kolędy. Mam ogromną nadzieję, że to wszystko wprowadziło Państwa w magiczny, świąteczny nastrój – mówi Agnieszka Bożek, prezes Parku Śląskiego.

Kolędowanie zorganizowano dzięki współpracy Parku Śląskiego, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego oraz Teatru Rozrywki w Chorzowie.

fot. Park Śląski/Rafał Zduńczyk

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon