Bez bramek przy Cichej. Ruch Chorzów spadł w tabeli

Podział punktów przy Cichej. Mimo sporej przewagi, w meczu 5. kolejki eWinner 2. ligi, Ruch Chorzów tylko zremisował z Garbarnią Kraków 0:0.

Ruch Chorzów Garbarnia Kraków

Niebiescy mieli sporo okazji do strzelenia bramki, ale nie potrafili ich wykorzystać. Co więcej mogli przegrać z Garbarnią Kraków. W końcówce spotkania bramkarz Ruchu, Jakub Bielecki, sfaulował jednego z rywali, a sędzia podyktował rzut karny. Golkiper Niebieskich naprawił jednak swój błąd i obronił strzał z „jedenastki”. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem i zespoły podzieliły się punktami.

- Szanujemy ten punkt, choć na pewno wśród kibiców, zawodników i trenerów jest niedosyt. Zawsze mówimy, że nie można sobie niczego przed meczem dodawać, trzeba to wywalczyć na boisku. Dzisiaj nie udało nam się strzelić bramki, dlatego skończyło się remisem – mówił po meczu trener Niebieskich, Jarosław Skrobacz (za ruchchorzow.com.pl).

Ruch Chorzów spadł na 3. miejsce

Po 5. kolejce eWinner 2. ligi Ruch Chorzów spadł na 3. miejsce w tabeli. Z remisu przy Cichej skorzystała Chojniczanka Chojnice, która wygrała w Puławach z Wisłą i awansowała na 2. miejsce. Liderem pozostaje Stal Rzeszów, która z Wigrami w Suwałkach.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon