Baseny w Chorzowie znów czynne, ale nie dla wszystkich

Na miejskie baseny w Chorzowie wróciły klubu sportowe, zajęcia sportowe oraz akcja SuperPływak. Zmiany w dostępności obiektów obowiązują od 21 października.

Basen chorzow

- W związku z dynamiczną sytuacją, związaną z nowym Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16.10.2020, staramy się dostosować nasze obiekty do aktualnych wytycznych – informuje chorzowski MORiS.

Z basenów w Chorzowie mogą korzystać m.in. kluby sportowe

Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie w ramach możliwości, które daje nowe rozporządzenie częściowo udostępnił baseny przy ul. Granicznej i Placu Powstańców Śląskich. Od środy, 21 października, mogą z nich ponownie korzystać osoby uprawiające sport w ramach współzawodnictwa sportowego, czyli kluby sportowe i uczestnicy akcji SuperPływak, którzy zgłosili się przed wejściem w życie nowego rozporządzenia.

Z chorzowskich basenów mogą także korzystać osoby uprawiające sport w ramach zajęć sportowych. To uczestnicy szkółki pływackiej MORSIKI, uczestnicy zajęć AQUA oraz chorzowskie szkoły. MORiS zapewnia, że o ewentualnych zmianach w funkcjonowaniu miejskich basenów będzie informował na bieżąco.

fot. MORiS Chorzów

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Szpital lozko

Chorzowski szpital szuka personelu do walki z...

Cmentarz

Na trzy dni zamykają cmentarze w całym kraju!

Jarmark

W Chorzowie nie będzie Jarmarku...

Biedronka

Więcej całodobowych Biedronek. Są takie także w...

Chorzow urzad

Chorzowski Urząd Miasta tylko na telefon

Police

Koronawirus zaatakował chorzowskich policjantów

Covid19

Kolejny rekord zakażeń! Jak wygląda sytuacja...