Awarie i zamknięte ulice w Chorzowie

Kierowcy w Chorzowie nie mają lekko. Jak nie przebudowa, to awaria. Efekt ten sam – ulice zamknięte dla ruchu.

Chorzów zamknięta ulica

Awaria sieci wodociągowej...

W środę, 8 czerwca 2022 r., w związku z awarią sieci wodociągowej, w Chorzowie został zamknięty dla dla ruchu pojazdów fragment ul. Cmentarnej w rejonie budynków nr 36 i 38 – podał Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Chorzowie. Mieszkańcy tej okolicy mają spory problem, bo obok jest przebudowywana ul. Hajducka. Do czasu usunięcia awarii obowiązują objazdy:

  • z kierunku ul. Cmentarnej (skrzyżowanie z ul. Urbanowicza) w kierunku ul. Ryszki ulicami: Urbanowicza, Kilińskiego, Krasickiego, Katowicką, Gałeczki i Ryszki (skrzyżowanie z ul. Cmentarną)
  • z kierunku ul. Ryszki (skrzyżowanie z ul. Cmentarną) w kierunku ulicy Cmentarnej ulicami: Ryszki, Gałeczki, Katowicką, Dąbrowskiego, Hajducką, Cmentarną

Prace na ul. Cmentarnej powinny się zakończyć do 27 czerwca 2022 r.

...i kabla elektroenergetycznego

Z kolei w nocy z piątku na sobotę (10/11 czerwca 2022 r.) zostanie zamknięty dla ruchu fragment ul. Legnickiej w Chorzowie, położony pod wiaduktem kolejowym w rejonie skrzyżowania z ulicami Wiejską i Rębaczy – informuje MZUiM Chorzów. Tym razem to awaria kabla elektroenergetycznego.

Naprawa ma potrwać od północy do godziny 5.00 rano. Na czas usuwania awarii wyznaczone zostaną objazdy ulicami: Legnicką, Kruszcową, Nową, Skłodowskiej-Curie, Królowej Jadwigi i Legnicką.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon