Awaria sieci gazowej w Chorzowie. Utrudnienia na dwóch ulicach

W czwartek, 13 stycznia 2022 r., rozpoczęły się prace związane z usunięciem awarii gazowej w centrum Chorzowa – podał Miejski Zarząd Ulic i Mostów. Utrudnienia na dwóch ulicach potrwają około tygodnia.

Roboty drogowe

Do awarii sieci gazowej doszło w ciągach ulic Pogodnej, Gajowej i Górnej w centrum Chorzowa. W czwartek rano, 13 stycznia, przystąpiono do jej naprawy. Jak podaje Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Chorzowie ze względu na zakres i miejsce awarii w jej rejonie konieczne było wprowadzenie zmian w organizacji ruchu :

  • w ciągu ulicy Górnej w miejscu prowadzonych robót wyłączony z ruchu pieszych został fragment chodnika i zwężona została jezdnia,
  • zamknięta dla ruchu pojazdów została ulica Pogodna - z kierunku ul. Górnej dopuszczony jest dojazd do posesji oraz wjazd pojazdów budowy. W miejscach prowadzonych robót wyłączone z ruchu pieszych zostaną fragmenty chodników.

Zakończenie prac związanych z usunięciem awarii oraz przywrócenie poprzedniej organizacji ruchu planowane jest do piątku, 21 stycznia 2022 r.

Chorzów. Usuwanie awarii sieci gazowej
fot. Waze

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon