Aplikację Ruchu Chorzów pobrano już 15 tys. razy!

Mobilna aplikacja Ruchu Chorzów wystartowała pod koniec ubiegłego roku. Jej najważniejszą częścią jest moduł finansowy, dzięki któremu kibice mogą wspierać swój klub. Niebiescy mogą liczyć na swoich fanów, bo klubową aplikację pobrano już 15 tys. razy!

Ruch aplikacja

Klubowa aplikacja Ruchu Chorzów ma wiele tradycyjnych modułów, takich jak aktualności, galerie, tabela czy relacje meczowe, ale jest coś jeszcze co wyróżnia ją spośród innych tego typu narzędzi.

- Najważniejszą, niespotykaną w skali Europy, a prawdopodobnie i świata, częścią aplikacji jest moduł finansowy. Użytkownicy poprzez codzienne zakupy mogą wspierać Ruch finansowo, nie wydając na ten cel ani grosza – podkreśla klub z Cichej.

Jak wspierać Ruch Chorzów w aplikacji?

Zakupy z Ruchem można robić na kilka sposobów. Po pierwsze poprzez zakupy stacjonarne w jednym z lokalnych punktów partnerskich. W tym celu należy zarejestrować w aplikacji kartę płatniczą i po prostu płacić nią za codzienne zakupy, a część z transakcji trafi na konto Ruchu Chorzów.

Niebieskich można także wspierać robiąc zakupy w internecie. W tym przypadku nie trzeba zgłaszać karty płatniczej. Wystarczy tylko wejść do dowolnego sklepu z pozycji aplikacji, a sprzedawca podzieli się zyskiem z klubem. Wśród internetowych partnerów Ruchu Chorzów znalazło się ponad 1000 sklepów, w tym m.in. takie znane marki jak: Adidas, CCC, Empik, Media Expert, New Balance, Nike czy Puma.

Kibice Ruchu mogą także skorzystać z kart przedpłaconych na stacjach BP i w sieci supermarketów Tesco. Dzięki temu 2% (BP) lub 1,5% (Tesco) wydanej kwoty trafi do klubu. Katy można za darmo odebrać w Strefie Kibica lub zamówić online z dostawą do domu.

Każdy użytkownik aplikacji może także dokonać wpłaty na konkretny cel, na który w danym zbierane są środki. Można także wspierać klub poprzez SMS-y Premium.

Podstawą jest transparentność

Jak zapewnia klub podstawową zasadą działania modułu finansowego w aplikacji jest transparentność.

- Każdy użytkownik przed rozpoczęciem zakupów otrzymuje informację, jaki procent od dokonanej transakcji w danym sklepie trafi na konto Ruchu. Każdy użytkownik może na swoim koncie sprawdzić ilu dokonał transakcji, na jakie kwoty i ile dzięki temu udało się zarobić dla klubu – informuje Ruch Chorzów.

W każdym momencie użytkownicy aplikacji mogą także sprawdzić na co aktualnie zbierane są pieniądze, jaki jest stan zbiórki i ile dni pozostało do jej zakończenia.

Aplikację można pobrać ze sklepów Google Play i AppStore.

fot. ruchchorzow.com.pl

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon