Absolutnie Niebieska! Ruch Chorzów ma jubileuszową wódkę

Ruch Chorzów skończył w tym roku 100 lat, więc jest co świętować. Pełnoletni kibice mogą teraz wznieść toast za ten piękny jubileusz wódką, która reklamowana jest jako „Absolutnie Niebieska”.

Absolutnie niebieska

Absolutnie Niebieska, czyli luksusowa wódka znanej szwedzkiej marki z herbem Ruchu Chorzów na butelce trafiła już do sprzedaży. Można ją zamówić u dystrybutora za pośrednictwem klubowego sklepu internetowego. Kibicom Niebieskich pomysł bardzo się spodobał.

Będą niebieskie toasty

- Jeśli firma Absolut ze 141-letnią tradycją, łączy siły z obchodzącym w tym roku 100 lat Ruchem Chorzów, to można by być pewnym, że okres świąteczny i noworoczny będzie obfitował w niebieskie toasty – napisał Szymon Michałek z cicha6.com.

Choć taki produkt w połączeniu ze sportem może budzić kontrowersje, to klub nie łamie prawa. Ruch Chorzów nie prowadzi sprzedaży alkoholu, a jest jedynie pośrednikiem pomiędzy dystrybutorem, a klientami.

Ruch Chorzów jest tylko pośrednikiem

- My jako Ruch nie sprzedajemy tej wódki ani w żaden sposób jej nie reklamujemy. Klub nie ma przecież koncesji na sprzedaż alkoholu. Za pośrednictwem naszego sklepu internetowego można ją jednak zarezerwować u jej dystrybutora, a my w tej transakcji jesteśmy tylko pośrednikiem. Nie muszę chyba dodawać, że jest to towar przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich - powiedział dla Dziennika Zachodniego Tomasz Ferens, rzecznik prasowy Ruchu Chorzów.

https://www.youtube.com/watch?v=5tpZWljE7uc

fot. niebiescy.pl

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon