100 wybitnych piłkarzy na 100-lecie Ruchu Chorzów

Z okazji 100-lecia Ruchu Chorzów klub przygotował wyjątkową pamiątkę dla fanów Niebieskich – kolekcjonerski album z 100 wybitnymi piłkarzami Ruchu. Naklejki do album właśnie trafiły do sprzedaży w internetowym sklepie klubu.

Ruch album

Kolekcjonerski album na 100-lecie Ruchu Chorzów ma 106 pól na naklejki. Dlaczego aż tyle? Bo przygotowano naklejki ze 100 wybitnymi piłkarzami - w tym 4 asy: Bronisław Bula, Gerard Cieślik, Zygmunt Maszczyk i Ernest Wilimowski – oraz 6 zasłużonymi trenerami Niebieskich.

Jak zdobyć naklejki do albumu Ruchu Chorzów?

Album i naklejki trafiły do sprzedaży już w lutym, ale dotychczas zdjęcia piłkarzy i trenerów można było zbierać wyłącznie przez zakupy w stacjonarnych punktach partnerskich aplikacji Ruchu Chorzów. Teraz trafiły do otwartej sprzedaży w internetowym sklepie klubu, gdzie można nabyć pakiet dziesięciu losowo wybranych naklejek.

Nadal można też otrzymać naklejki za zakupy w punktach partnerskich aplikacji Ruchu Chorzów. Jedną za każde 20 złotych wydane przy użyciu zgłoszonej w aplikacji karty płatniczej.

- Naklejki asów i trenerów wydawane są na specjalnych zasadach – tylko przy jednorazowym zakupie powyżej 100 zł – informuje klub.

Ruch Chorzów przygotował 56 tys. naklejek do kolekcjonerskiego albumu.

fot. Ruch Chorzów

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon